Заморожені равлики

Заморожені равлики вищої якості від «Snails House»

Компанія «Snails House» пропонує Вам купити оптові партії заморожених равликів, за допомогою яких можна гарантовано заощадити чимало коштів і часу на приготуванні і транспортуванні! Наша компанія є найбільшим виробником готових равликів. «Snails House» пропонує великий асортимент заморожених готових равликів: філе, ескарго і равликів у мушлях. Завдяки використанню наших продукції час приготування, навіть найскладнішої страви, скорочується в кілька разів. Продукція нашої компанії найкраща, тому що ми самі вирощуємо, обробляємо, готуємо і заморожуємо молюсків. Кожну особину ми вирощуємо в найсприятливіших і екологічно чистих умовах. А наші ціни Вас приємно здивують. Вся продукція заморожується при температурі -18 градусів і готова до транспортування на великі відстані. Ми можемо доставити оптову партію равликів у будь-яку точку світу.

Переваги наших заморожених равликів

Ферма компанії «Snails House» розташовується в екологічно чистому, сприятливому для природного зростання і розмноження молюсків полі. Під час вирощування не використовуються пестициди або генномодифіковані корми. Ми займаємося вирощуванням і постачанням виноградних равликів виду Helix Pomatia, Helix Aspersa Maxima, Helix aspersa Muller. Їх м’ясо володіє надзвичайно високими смаковими і корисними властивостями. У ньому міститься велика кількість білків, амінокислот і вітамінів. Ми збираємо врожай молюсків у найсприятливіший для цього час, коли особини досягають необхідного розміру. Зібраний урожай проходить декілька етапів очищення. Після приготування і оброблення продукцію заморожують і розфасовують в спеціалізовану упаковку.

Купуючи заморожених равликів оптом, слід памятати про особливості їх зберігання:

  • дотримуйтесь температурного режиму (не вище -18 градусів);
  • пам’ятайте про товарне сусідство (не зберігайте поруч з продуктами, які можуть вбирати запахи);
  • упакова не повинна бути пошкоджена (порушується герметичність опаковання, що сприяє псуванню продукту).
Спосіб зберігання в замороженому вигляді широко використовується у всьому світі. Морозять не тільки овочі, фрукти, рибу та м’ясо. Технологія дозволяє заморожувати вже приготовані страви. Завдяки цьому способу зберігання на Вашому столі може з’явитися вишукана страва, приготована за складним і унікальним рецептом. Позитивними сторонами є те, що при такій обробці продукт не піддається впливу консервантів, і не втрачає при цьому смакові та корисні властивості. Не потрібно забувати і про переваги при транспортуванні замороженої продукції. Розфасовану по ящиках продукцію дуже легко вантажити і транспортувати. При дотриманні температурних режимів, продукція в такому вигляді здатна витримувати перевезення на дуже великі відстані. Щільно упаковані ящики збережуть товарний зовнішній вигляд кожної упаковки. Ще одним важливим плюсом такого способу є термін зберігання продуктів. Морожені продукти, навіть готові страви, зберігаються набагато довше, ніж консервовані або солоні. Морожені равлики можуть зберігатися протягом 24 місяців з моменту заморожування, не втрачаючи при цьому своїх смакових і корисних властивостей.

Приготування заморожених равликів

Компанія «Snails House» пропонує заморожені равлики по-бургундськи, по-лімузинськи і по-сомьєрськи. Приготовлені кращими кухарями за унікальними рецептами європейської кухні, готові страви з равликів або ескарго порадують Вас незабутнім і витонченим смаком. Для приготування ми використовуємо тільки найсвіжіші і органічні овочі та зелень. Ви можете просто розігріти ескарго в духовці протягом 10-15 хвилин і насолодитися їх неповторним смаком. Або можна купити заморожених равликів і приготувати їх самим. Для приготування Вам знадобляться:
  • 500г бланшованих молюсків,
  • 1 стакан червоного сухого вина,
  • зелень (м’ята, базилік, майоран),
  • оливкова олія,
  • сіль, перець.
Молюсків необхідно обсмажити на оливковій олії. Додайте склянку сухого вина. Закрийте кришкою сковороду і тушкуйте на слабкому вогні протягом 10-15 хвилин. За декілька хвилин до готовності додайте дрібно посічену зелень. Готові равлики подаються у мушлях. Полийте страву соусом, який залишився. У світі існує велика кількість рецептів приготування їстівних равликів. Компанія «Snails House» пропонує великий асортимент заморожених готових і живих молюсків. Завдяки нашим готовим равликам Ви зможете швидко приготувати найдивовижніші кулінарні шедеври.

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму