Страви з равликів

Страви з равликів

Всі ці делікатеси приготовлені з екологічно чистого продукту. Наша ферма розташована на території України, в еко зоні. Це низина, оточена лісосмугою, з чистим повітрям. Равлики міститися в природних умовах під наглядом професіоналів. Тому їх м’ясо є дуже корисним, що підтверджується сертифікатами якості.

Страви з равлики

В еру, зростаючої популярності на здоровий спосіб життя, збільшується попит на продукти з мінімальним вмістом жиру і максимальним вмістом корисних складових. Наше гасло: «Ми те — що ми їмо!» Тому продукти повинні бути, в першу чергу, корисні. Давно вже ні для кого, не таємниця, що равликове м’ясо, є одним з найбільш корисних продуктів харчування, оскільки містить ціле джерело необхідних компонентів. «Snails House» пропонує екологічно чистий, корисний продукт:
  • Печінка равликів
  • Паштет з м’яса молюсків
  • Готову страву — ескарго
Печінка равликів. Це дуже ніжний продукт, який багатий цілим комплексом вітамінів, мінералів, омега-3 жирними кислотами. Вона ніжна, має надзвичайний смак. Страви, приготовані з печінки молюска, наповнені чудовим смаком. Справжні гурмани готові платити колосальні гроші за таку страву. Якщо раніше віртуозні шеф-кухарі, дивували відвідувачів вишуканою печінкою гусака фуа-гра, то тепер цей пріоритет переходить до печінки равликів, нічим не поступаючись в смакових якостях.
Як усі ми знаємо, печінка — це фільтруюча заліза, через яку проходять всі речовини, що потрапляють в організм. Ось чому дуже важливо здобувати цей продукт тільки у перевіреного постачальника. Ми поставляємо всі делікатеси в різні куточки світу, співпрацюємо з багатьма ресторанами Європи. На нашій фермі «Snails House» ретельно відбирають равликів для продажу. Збір здійснюється вручну, щоб не пошкодити ніжне м’ясо. Зберігається вся готова продукція в спеціальних боксах, під контролем фахівців і дотриманням всіх норм. А висококваліфіковані кухарі, створюють шедевральні делікатеси зі свіжих, якісних інгредієнтів, щоб полегшити Вам процес приготування. Ми дотримуємося всіх технічних норм для вирощування, приготування, зберігання нашої продукції. «Snails house» має сертифікати якості. Транспортування також здійснюється в спеціальних контейнерах, де зберігається якість, цілісність продукту. Зібраний інгредієнт розфасовується в скляні баночки, а потім в контейнери. Щоб дістатися до Вашого столу в первісному вигляді, зі збереженими смаковими характеристиками. Страви, приготовані з равликів, мають приголомшливий смак, ніжну текстуру. За рахунок наявності, майже всієї таблиці Менделєєва в своєму складі, м’ясо, печінка і ікра молюска вважається дуже корисним, дієтичним продуктом. Купуючи наші товари, Ви отримаєте не тільки смачні продукти, а й якісні, корисні, свіжі страви. Ви можете купити готові страви з равликів: ескарго, печінку, паштет  для подальшого приготування феєричних вечерь для всієї родини. Довіряйте якість, обираних Вами продуктів, професіоналам, адже від цього залежить здоров’я і благополуччя близьких.

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму