Швидке замовленя

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар і заповніть товарну форму!

Страви з Равликів

Всі ці делікатеси приготовлені з екологічно чистого продукту. Наша ферма розташована на території України, в еко зоні. Це низина, оточена лісосмугою, з чистим повітрям. Равлики міститися в природних умовах під наглядом професіоналів. Тому їх м’ясо є дуже корисним, що підтверджується сертифікатами якості.

Страви з равлики

В еру, зростаючої популярності на здоровий спосіб життя, збільшується попит на продукти з мінімальним вмістом жиру і максимальним вмістом корисних складових. Наше гасло: «Ми те — що ми їмо!» Тому продукти повинні бути, в першу чергу, корисні. Давно вже ні для кого, не таємниця, що равликове м’ясо, є одним з найбільш корисних продуктів харчування, оскільки містить ціле джерело необхідних компонентів. «Snails House» пропонує екологічно чистий, корисний продукт:

  • Печінка равликів
  • Паштет з м’яса молюсків
  • Готову страву — ескарго

Печінка равликів. Це дуже ніжний продукт, який багатий цілим комплексом вітамінів, мінералів, омега-3 жирними кислотами. Вона ніжна, має надзвичайний смак. Страви, приготовані з печінки молюска, наповнені чудовим смаком. Справжні гурмани готові платити колосальні гроші за таку страву. Якщо раніше віртуозні шеф-кухарі, дивували відвідувачів вишуканою печінкою гусака фуа-гра, то тепер цей пріоритет переходить до печінки равликів, нічим не поступаючись в смакових якостях.

Детальніше

Оставить отзыв

avatar
wpDiscuz

Схожі категорії

Останні новини

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: