Слиз (екстракт) равликів

Екстракт равликів – інноваційний, омолоджуючий продукт

Компанія «Snails House» є не тільки виробником готових і постачальником живих молюсків, але й лідером у постачанні равликового екстракту. Купуйте равликовий секрет у нас великим оптом, і отримуйте якісний продукт за конкурентоспроможними цінами. Ми збираємо муцин тільки з равликів, вирощених на власній фермі, в екологічно чистих і сприятливих умовах, не завдаючи їм шкоди. Зібраний екстракт відповідає всім вимогам і показникам якості.

Купіть екстракт слизу равликів, що володіє надзвичайними властивостями оптом

Після проведення досліджень з’ясувалося,що в муцині міститься безліч речовин корисних для шкіри людини. Корисні властивості секрету молюсків були відомі ще в Стародавній Греції та Єгипті, його використовували в медицині для лікування шлунково-кишкового тракту і виразки шлунка. Створювати косметику з ним вигадали тільки наприкінці минулого століття. Дослідження равликового слизу показали вміст в ньому алантоіна, колагену, еластину, хітозану, гліколевої кислоти, протеази і вітамінів А, С, Е, В6, і В12. Завдяки цим речовинам слиз равлика дуже корисний для людини. Він має такі властивості:
  • захиснині – запобігає пошкодженню сонячними променями, стримує процес старіння, завдяки вмісту антимікробних пептидів захищає від вірусів та інфекцій;
  • розгладжуючі – глибина мімічних зморшок стає менше;
  • загоювальні – загоєння пошкоджених тканин відбувається набагато швидше, навіть після колоїдних рубців, шрамів, розтяжок і акне;
  • відновлювальні – структура і колір шкіри поліпшується.
Завдяки цим властивостям, доведеним в ході наукових досліджень, слиз равликів почали застосовувати в створенні косметичних засобів для шкіри. У поєднанні з іншими омолоджуючими компонентами секрет молюсків входить до складу засобів для жінок, які мають схильність до старіння шкіри. Ці засоби сприяють розгладженню зморшок, звуженню пор і надають пружність, при цьому стимулюючи активність колагену і еластину в клітинах епідермісу. Для швидкого загоєння, розгладження і відновлення після дрібних шрамів і рубців, в тому числі слідів від акне, а також для зменшення запалень, розмноження патогенних бактерій і оздоровлення, екстракт додають в більш легкі гелі і креми. Креми зі слизом добре зволожують і тонізують верхній шар епідермісу. Широко використовуються маски для обличчя зі слизу молюсків на тканинній основі. Вони мають легку шовкову текстуру і забезпечують глибоке проникнення корисних речовин, що входять до складу муцину.

Збір слизу та інші застосування равликів у косметології

Екстракт збирають з усіх різновидів равликів роду Helix Aspersa, так як його склад особливо багатий білками гіалуронової кислоти і антиоксидантами. Їх секрет між собою за складом і властивостями нічим не відрізняється. Компанія «Snails House» здійснює збір муцина тільки з особин, вирощених на власній фермі, розташованій в екологічно чистій і сприятливій місцевості, в найбільш відповідний період року. Не дотримання правильних умов утримання і харчування впливає на якість і зовнішній вигляд зібраного продукту. З початку равликів збирають з плантації, миють і розміщують в спеціалізовані приміщення, де стимулюють виділення слизу за допомогою збільшення температури повітря. Ця процедура не шкодить молюскам. З використанням великого обсягу води секрет, що вийшов збирають, фільтрують і промивають. Після проведеної процедури збору, молюсків повертають на ферму цілими і неушкодженими. Існує й інший спосіб збору муцина. Для цього молюсків поміщають в спеціальну центрифугу і піддають струсу, що провокує підвищене виділення слизу. Потім отриманий екстракт також збирають за допомогою води, фільтрують і промивають. Цей спосіб також не завдає шкоди молюскам. Застосування равликів в косметології не обмежується тільки на зборі їх секрету. З недавнього часу салони краси пропонують нову послугу з використанням косметичних равликів. Молюски роблять, свого роду, масаж обличчя шиї і грудного відділу. Для цього спочатку їх миють, а потім кладуть на обличчя або шию клієнта. Звикнувши «масажист» починає повзати, поширюючи секрет по шкірі і здійснюючи погладжування. Після кількох процедур обличчя значно світлішає, а зморшки розгладжуються. Компанія «Snails House» пропонує купити слиз равликів вищої якості. Наша продукція законсервована і спакована в спеціалізоване опаковання. Косметика на основі муцина вже здобула популярність в сфері косметології та догляду за шкірою. Секрет молюсків використовується у виробництві кремів, гелів і масок з екстрактом равликів. Не варто забувати, що використання тільки якісного муцина допоможе створити, по справжньому, унікальну і ефективну косметику.

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму