Швидке замовленя

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар і заповніть товарну форму!

Розведення равликів в природному середовищі існування

Велика кількість переваг бізнесу з вирощування равликів призвела до того, що багато хто став розглядати цей вид діяльності як можливість заробити. Мінімум конкуренції і вкладень виглядають досить привабливими для підприємців.

Один з найважливіший моментів равликового бізнесу – ретельний догляд за істотами. Хоча вони невибагливі, але мають свої особливості. Розводити молюсків можна і в квартирі, і в природному середовищі існування, але способи, як це робити, розрізняються.

 

Яких равликів розводити?

У природних умовах вирощують виноградних (бургундських, садових) равликів. Для цих істот холодний клімат України підходить. У зимовий період вони зариваються на 20 см углиб грунту і впадають в анабіоз. Ахатини, які звикли до теплого клімату, такого не вміють, тому їх розводити не вийде.

 

Устаткування ферми

Розведення равликів в природному середовищі існуванняПід природним середовищем мається на увазі ферма для вирощування равликів. Це сад, розмірами не більше 50 кв.м. Його огороджують і закривають навісом, щоб захистити молюсків від птахів, їжаків  і інших дрібних хижаків. Крім того, обприскують засобом від комах. При цьому воно повинно бути безпечно для самих равликів.

Серйозний ворог для молюсків – кріт. Равлики потребують грунту, тому вистилали сад дошками не можна, доведеться відганяти звірків вручну.

Ще один момент з приводу огорожі: паркан повинен мати заокруглення вгору, щоб равлики (які вміють повзати під кутом 90 градусів) не поповзали з саду. Додатковий захист: установка проводки з невеликим електричним зарядом (4-12 вольт).

Щоб равлики росли здоровими, ферма повинна бути для них максимально комфортною місцевістю:

  • для отримання поживних речовин грунт необхідно регулярно удобрювати і кальциновувати;
  • в саду має бути багато різних рослин: щоб не витрачати на молюсків урожай, можна поселити їх на ділянку, покриту бур’янами або посадити на фермі дикий несільськогосподарський виноград.

Догляд за равликами

Розведення равликів в природному середовищі існуванняВиноградні равлики люблять темні, вологі місця. Тому на фермі потрібно завжди підтримувати вологість і уберігати ділянку від попадання прямих сонячних променів.

Якщо сад обладнаний правильно, повноцінне харчування молюскам годі й забезпечувати – енергію вони будуть отримувати з бур’янів і виноградного листя. Але для здоров’я рекомендується іноді давати їм підгодівлю – спеціальний комбікорм, яйця, сир або хліб.

Природні умови сприяють не тільки природному харчуванню, а й розмноженню равликів, тому для розведення нових істот теж нічого робити не потрібно, тільки чекати. Від початку равликового бізнесу до перших дивідендів проходить приблизно півтора року.

 

Що робити далі?

Коли у вас вже є товар, пора збувати його скупникам. Пункти прийому працюють по всій Україні і пропонують постійним клієнтам вигідні умови. Приймають:

  • живих, здорових, з цілим панциром виноградних равликів;
  • з діаметром раковини від 3 см;
  • активних або в стані анабіозу.

Дізнатися умови прийому можна у менеджера по телефону або через Інтернет. Всі контакти і посилання є внизу сайту

Оставить отзыв

avatar
wpDiscuz

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: