Супутні товари для ферми равликів

Супутні товари для ферми равликів

«Snails House» велика ферма що знаходиться в Європі — та займається розведенням сухопутних молюсків! Територія ферми займає більше 600000 м2, масштаби вирощування равликів просто величезні! На нашій фермі равликів, працюють висококваліфіковані фахівці, які контролюють стандарти вирощування та догляду на равликами. Наша ферма «Snails House» має багато партнерів і колег по всьому світу! Вирощування равликів і ведення фермерського господарства стає все популярнішим з кожним роком, саме так як і зростає попит на цей дивовижний продукт! Якщо Ви давно замислювалися про те щоб почати свою справу, настав найкращий момент, наші фахівці готові допомогти Вам в починаннях!  
«Snails House» велика ферма яка знаходиться в Європі —  займається розведенням сухопутних молюсків! Територія ферми займає більше 600000 м2, масштаби вирощування равлики просто величезні! На нашій фермі равликів, працюють висококваліфіковані фахівці, які контролюють стандарти вирощування та догляду на равликами. Наша ферма «Snails House» має багато партнерів і колег по всьому світу! Вирощування равликів і ведення фермерського господарства стає все популярнішим з кожним роком, точно так само як і зростає попит на цей дивовижний продукт! Якщо Ви давно замислювалися про те щоб почати свою справу, настав найкращий момент, наші фахівці готові допомогти Вам в починаннях! Ви можете придбати на нашому сайті такі послуги як консультація по веденню равликового господарства. А також товари, що спростять організацію і поліпшення Вашої ферми, такі як: — Столи для репродукції — Будиночок для равлика (піддони) — Комбікорм Купуючи товари у нас Ви отримуєте відмінне обладнання для ферми равликів, яке буде сприяти успішному веденню фермерського господарства.

Консультація

Під час планування бізнесу з розведення равликів, у Вас виникне багато питань, як забезпечити равликам кращі умови для розведення, як обладнати ферму максимально раціонально і з вигодою ?! Співробітники ферми «Snails House» готові допомогти Вам в цих непростих завданнях, замовляйте консультацію вже зараз!

Будиночок для равлика

Найпростіша і надійний захист для равликів від прямих сонячних променів і негоди це будиночок для равлика, який може вдало розташуватися на вашій фермі. Він послужить ідеальних укриттям для сухопутних молюсків. А для Вас стане зручним способом оперативного збору равликів.

Комбікорм

Одна з найважливіших складових нормальної роботи будь-якого живого організму це харчування! Дуже важливий фактор для вирощування равликів — правильний збалансований раціон, в будь-який час року і їх активності. Комбікорм, який виробляє наша ферма з натуральних і корисних продуктів. За допомогою нього равлик буде великим а його панцир буде міцним.

Столи для репродукції

Одне з найважливіших обладнань на фермі равликів, це столи для репродукції. За допомогою цієї конструкції, урожай равликів на фермі піднімається в рази. Молюски контактують і взаємодіють один з одним, перебуваючи на цьому столі. Що дозволяє їм надалі обзавестись потомством. Столи для репродукції проектуються під персональні дані, з огляду на особливості кожного клієнта і ферми.

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму