Печінка равлика

Печінка равликів – дивовижний делікатес

«Snails House» пропонує найдивовижніші делікатеси з равликів оптом. Купуючи у нас, Ви гарантовано отримуєте якісний продукт. Тому що, ми використовуємо тільки тих молюсків, які вирощуються на полях ферми «Snails House», розташованих в екологічно чистій місцевості далеко від міст і доріг. Крім філе, слизу, раковин і багато чого іншого, ми пропонуємо Вам дивовижний і дуже рідкісний делікатес – печінку равлика, яка не поступається за смаковими властивостями, навіть Фуа-гра. Ми доставимо оптові партії нашої продукції в будь-яку точку світу!

Купити корисну печінку равликів оптом

«Snails House» є однією з найбільших ферм в Європі, яка займається вирощуванням та збиранням декількох видів равликів. Завдяки величезній території ферми у нас є виняткова можливість збирати численний урожай молюсків і виготовляти найрізноманітніші делікатеси. «Snails House» пропонує Вам купити такий унікальний продукт, як печінка равлика, оптом. Ми збираємо врожай в дуже вдалий час, коли печінка молюсків найбільше розширена. Цей період припадає приблизно на кінець літа, коли вони наїдаються зеленим листям і різноманітними фруктами. Оброблений делікатес ми розфасовуємо по баночках і спеціалізованих контейнерах, завдяки чому процес транспортування стає зручніше і не впливає на якість продукту.

Корисні властивості вишуканого делікатесу

Ще до 1995 року про печінку молюсків ніхто не знав, тим більше, що її можна вживати в їжу. Поки чеський фермер, який розводив равликів на своїй маленькій фермі, не запропонував на виставці в Діжоні спробувати цей дивовижний делікатес французам. З початку, його звинуватили в шахрайстві. Професіонали цієї галузі стверджували, що у равликів немає печінки. Тоді чеському фермеру довелося показати її всім на наочному прикладі. Коли всі переконалися, що вона дійсно існує, фермера навіть нагородили дипломом. Гурмани, які спробували вишукану страву запевняють, що її смак схожий зі смаком печінки інших тварин, але тільки набагато ніжніший і м’якший. Печінка молюсків відрізняється тим, що в ній зовсім немає жирів, а корисні речовини, що містяться в ній, сприяють виведенню холестерину з організму людини. Ексклюзивність та унікальність цього делікатесу обумовлена ще тим, що витяг її проходить з ювелірною точністю і тільки тоді, коли урожай досить великий. Адже для того щоб наповнити баночку цим продуктом необхідні великі витрати часу і сировини.

Застосування делікатесного продукту в медицині

Ще в давнину м’ясо молюсків вживали в сирому вигляді для лікування виразки шлунка. У печінці наземних равликів міститься велика кількість вітамінів і мікроелементів, які також впливають на оздоровлення організму і лікування деяких хвороб. Завдяки унікальному складу не тільки печінку, але і інші продукти з равликів використовуються в медицині і косметології. Равлик – дивовижний молюск, що володіє не тільки відмінними смаковими якостями, але лікувальними властивостями, які ще належить вивчити людині.

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму