> Новини > РЕКОРД УКРАЇНИ! "SNAILS HOUSE" - НАЙБІЛЬША ФЕРМА ПО ВИРОЩУВАННЮ РАВЛИКІВ

РЕКОРД УКРАЇНИ! «SNAILS HOUSE» — НАЙБІЛЬША ФЕРМА ПО ВИРОЩУВАННЮ РАВЛИКІВ

У 2020 році наша компанія «Snails House» встановила рекорд і стала найбільшою за площею фермою з вирощування равликів на території України!РЕКОРД УКРАЇНИ! "SNAILS HOUSE" - НАЙБІЛЬША ФЕРМА ПО ВИРОЩУВАННЮ РАВЛИКІВ

Цей факт зафіксовано в Національному реєстрі рекордів нашої країни, про що свідчить виданий сертифікат, яким ми дуже пишаємося!

Ферма «Snails House» розташована в с. Циркуни Харківської області та займає площу 30 га. Але це далеко не межа, адже ще стільки ж готується для заселення новим равликом!

Складно навіть уявити, про яку кількість молюсків йдеться на такій великій території. Ця цифра колосальна. Але вона цілком відображає нашу відповідальність перед постачальниками, адже наша компанія здійснює поставки великими оптовими партіями в європейські країни.

«Snails House» працює з 2015 року та акредитована на продаж за кордон. З огляду на високі вимоги до товару, наші равлики відповідають усім параметрам щодо безпечності та якості продукту. В планах керівництва налагодити канали збуту також у США і Азію.

Ми вирощуємо два види равликів, які визнані кращими для розведення і вважаються найсмачнішими:

  • Helix aspersa Maxima;
  • Helix aspersa Muller.РЕКОРД УКРАЇНИ! "SNAILS HOUSE" - НАЙБІЛЬША ФЕРМА ПО ВИРОЩУВАННЮ РАВЛИКІВ

Цих молюсків ще називають садовими (або сірими). Така порода високо цінується в Європі, добре розмножується і швидко набирає вагу.

Ферма працює посезонно. Початок сезону припадає на весняний період (травень), коли равлики вже прокинулися після зимової сплячки, стали активними і приступили до розмноження. Робота ферми призупиняється орієнтовно в жовтні (залежно від зниження температури). За ці півроку встигає дозрівати молодняк, а дорослі особини добирають потрібну товарну вагу і готуються до продажу.

Збір і сортування равликів проводяться вручну. Кожен молюск оглядається, тому до замовника потрапляє тільки кращий відібраний товар.

Ми суворо стежимо за технологією підготовки до транспортування. Перед заморожуванням равлики очищаються зовні та зсередини, висушуються і тільки потім відправляються в морозильну камеру для введення в анабіоз заморозки.

Завдяки дотриманню всіх правил по фасуванню, заморожуванню, перевезенню, підтримці оптимальних параметрів температури і вологості у равликах зберігаються всі корисні речовини і смакові якості.

Рекорд по найбільшій площі ферми, встановлений компанією «Snails House», — це тільки початок. Ми не збираємося зупинятися на досягнутому і плануємо встановити ще безліч інших рекордів.

Завжди раді новому співробітництву!

 

 

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму