> Інформація > Особливості ферми "Snails-house" з розведення та вирощування равликів.

Особливості ферми «Snails-house» з розведення та вирощування равликів.

Ферма «Snails-house» займає лідируючі позиції, в сфері вирощування, розведення, виготовлення продукції з равликів сорту Helix aspersa Muller и Helix aspersa Maxima. Ми доклали максимум зусиль, щоб домогтися успіху в даній галузі, ось наші особливості.

 • Розташування.

Ферма «Snails-house» розташована в Харківській області, на екологічно чистій землі. Це низина, оточена сосновим лісом, далеко від міського шуму. Територія, розміром в 60 гектар, дає нам право називатися найбільшою компанією з розведення, вирощуванню равликів.

Тут чисте повітря і мальовничий ландшафт, що створює, максимально наближені до природних, умови утримання.

 • Різноманітність.

Наше виробництво змішаного типу, оскільки на такій території розташовані відкриті вольєри, теплиці і закриті виробничі приміщення. Це дає нам можливість займатися розведенням равликів Muller и Maxima круглий рік. А також зберегти потомство, завдяки інкубаційним системам.Особливості ферми "Snails-house" з розведення та вирощування равликів.

 • Великий вибір.

Наша компанія займається розведенням равликів, виготовленням різноманітних товарів з них. В асортимент входять:

 • заморожені і живі молюски,
 • равликова ікра,
 • консервована продукція,
 • готова продукція (Ескарго),
 • мальок для розведення,
 • равликовий секрет (слиз).

Продукція від «Snails-house» затребувана в ресторанах і у великих виробників.

 • Якість.

Всі етапи виробництва перебувають під контролем якості, тому наші товари відповідають європейським нормам, мають відповідні сертифікати і є екологічно чистим продуктом.

Ми не використовуємо хімічних добавок в кормах, гормонів росту для швидкого отримання прибутку, модифікованої сировини в процесі розведення і виготовлення продукції.

 • Комунікації.

Ми прагнемо познайомити людей з незвичайним продуктом, який є визнаним делікатесом у всьому света. Адже кухарі, високого класу, створюють неймовірно смачні страви з равликового м’яса.

Ще наш офіційний сайт завжди доступний відвідувачам як для ознайомлення, так і для замовлення.

А також ми готуємо декілька екскурсій на нашу ферму, щоб поділитися досвідом розведення та вирощування равликів, показати чого ми досягли за цей час.

 • Ощадливість.

Співробітники, які працюють на фермі, вкладають душу в свою роботу і з усією відповідальністю підходять до справи. Вони вручну відбирають равликів на продаж, ретельно проглядаючи кожну особину.

Для створення Ескарго наші кухарі використовують традиційні рецепти, а також створюють оригінальні кулінарні шедеври.

Допоміжні продукти, такі як вершкове і оливкове масло, пряні трави, спеції та інше, також тільки натуральні.Особливості ферми "Snails-house" з розведення та вирощування равликів.

Кожен равлик, відібраний для виробництва, проходить кілька ступенів очищення. Тільки після цього з молюсків створюють делікатес.

 • Ціна.

Оскільки ферма «Snails-house» є виробником, то кожен бажаючий придбати нашу продукцію може претендувати на справедливу ціну.

Співробітники індивідуально підходять до кожного клієнта це дозволяє виконувати великі поставки без затримок.

«Snails-house» — це надійне джерело якісних гастрономічних делікатесів!

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму