Мушлі Равликів

Мушлі Равликів

«Snails House» — найбільша ферма з вирощування та розведення равликів в Європі. Ми пропонуємо Вам придбати оптові партії живих, заморожених, приготованих равликів, а також очищені і готові до застосування мушлі. Купуючи нашу продукцію, Ви гарантовано отримуєте якісний продукт, вирощений і зібраний на екологічно чистих полях нашої ферми. Вся наша продукція проходить ретельну перевірку, очищення і обробку. Ми пропонуємо Вам купити мушлі равликів за найвигіднішими і гнучкими цінами. Наша продукція може бути доставлена у будь-яку точку світу.

Що потрібно знати для покупки мушель равликів

Ферма «Snails House» розмістила свої поля в екологічно чистім селі, де молюски живуть у природних і сприятливих умовах. Урожай, який досяг необхідного розміру, збирають вручну. Ми збираємо равликів виду Helix Pomatia, також відомих як виноградних, і вирощуємо Helix Aspersa Muller і Maxima, відомих як садові. Вони мають схожу за будовою, спірально вигнуту мушлю жовто-коричневого або коричнево-білого кольору. Уздовж всієї спини проходять темні і світлі смуги. У садового виду смуги більш виражені і можуть бути темно-коричневими або майже чорними.
 Якість равликів можна визначити за забарвленням і зовнішнім виглядом раковини. Їх оболонка або мушля складається з карбонату кальцію та інших мікроелементів, які містяться в природному середовищі навколо молюска. У процесі мінералізації вона росте і збільшується в розмірах, тому равликам необхідна кальцієва дієта, особливо в перший час. Коли молюски знаходяться в стадії ікри, кожного з них оточує кальцієва оболонка (шкаралупа), яка служить їм їжею відразу після вилуплення. Надалі вони беруть кальцій з їжі, яку знаходять в природі.

Купити мушлі равликів вищої якості великим оптом

Панцир здорового равлика, який отримував збалансоване харчування з вмістом кальцію та інших, необхідних для повноцінного розвитку мікроелементів, твердий, блискучий без видимих пошкоджень, а так само має чітке забарвлення і добре виражені смужки. Розмір мушлі і кількість завитків на ній залежать від віку молюска. У нас Ви можете купити равликів з мушлею або без неї. У нашому асортименті Ви знайдете як філе, так і мушлі окремо. З їх допомогою Ви швидко, без зайвої витрати часу на обробку, приготуєте найрізноманітніші страви. Можна просто нафарширувати мушлі і вишукана страва готова.

Як витягують равликів із мушлі?

У рецептах французької кухні страви з равликів зазвичай подають в їх же мушлях. Для того щоб відокремити мушлю від самого молюска Вам доведеться, з початку, обов’язково промити їх кілька разів в проточній воді. Потім проварити в підсоленій воді протягом 10-15 хвилин. Після цієї процедури виділяється слиз, який необхідно промити. Коли вони охололи їх можна діставати. Беремо за панцир і за допомогою виделки або зубочистки наколюємо ногу і витягуємо тіло молюска з мушлі. Далі від молюска відділяється кишечник і готується за потрібним рецептом. Звичайно, в промислових умовах цей процес трохи відрізняється. Молюски проварюються в спеціалізованих чанах. При цьому проходячи кілька етапів очищення. Потім, коли молюски охололи їх дістають спеціальними пристосуваннями вручну, а панцир відправляють на подальшу обробку. Процес обробки раковин займає не малу кількість часу. З початку їх ретельно вимивають, потім прожарюють в спеціальній печі при температурі не менше 100 градусів і висушують. За кілька годин обробки мушлі світлішають, і з них уходить специфічний запах. Мушлі обов’язково ретельно оглядають. Якщо знаходиться хоча б найменший відкол, її відправляють в брак. Гострим краєм можна дуже поранитися, тому всі браковані мушлі утилізують. «Snails House» пропонує Вам купити мушлі равликів, яки пройшли всі етапи обробки і розфасовані в спеціалізовану упакову, яка підходить для транспортування на великі відстані. З нашими мушлями сервірувати страви в Ваших ресторанах буде дуже легко і зручно. Їх красива шкаралупа додасть приготованим делікатесам естетичний і дуже апетитний зовнішній вигляд.

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму