Швидке замовленя

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар і заповніть товарну форму!

Міфи про равликів

Якщо Ви вирішили завести нову незвичайну домашню тварину або зайнятися розведенням равликів як способом додаткового заробітку, Вам буде цікава інформація про те, які існують міфи про них, і чому це все неправда.

Равлики — дуже загадкові істоти. Вони зовсім не схожі на стандартних тварин, яких ми тримаємо вдома або розводимо в господарстві. Саме тому відомо багато дивних відомостей про них.

 

Отже, міф перший. Ахатина і виноградний равлик — це одне і те саме

Міфи про равликівАбсолютно безглуздий міф. Ці два види абсолютно різні. Ахатина — це гігантський африканський равлик. У нього зазвичай гарний окрас мушлі, яка загострена на кінці. В середньому його розмір 13-15 см, але він може сягати і 25 см!

Виноградний вид родом з Європи, він досить маленький. Його часто можна зустріти просто на природі. Мушля круглої форми. Обидва види використовують для приготування, а також заводять як домашніх улюбленців. Але умови проживання для них розрізняються.

 

Міф другий. Равлики корисні для шкіри

Частково цей міф правдивий. Дійсно за останнє десятиліття неймовірно популярними стали засоби для шкіри із слизом равликів. Його додають у креми, маски, сироватки. Особливо популярний цей інгредієнт у корейської косметиці. Але! Сировину потрібно отримати, ретельно очистити та підготувати. Посадивши звичайного або вуличного равлика на обличчя, Ви ризикуєте не оздоровити шкіру, а додати їй проблем у вигляді бактерій, які можуть переносити молюски.

 

Міф третій. Яскраві овочі забарвлюють мушлю

Колір мушлі закладений генетично подібно кольору очей і волосся у людини. Тому яскраво забарвлені овочі можуть вплинути лише на травлення равлика, але аж ніяк не на колір його будиночка.

 

Міф четвертий. Равликам корисно їсти папір

Це дуже дивний міф, який може завдати непоправної шкоди Вашим тваринам. Його творці стверджують, що звідти вони отримують кальцій і целюлозу, які корисні для їх організму. Ну, звідки в папері кальцій, в принципі незрозуміло, як і те, чим може бути корисна целюлоза. Тим більше що під час виробництва додаються відбілювачі та інші хімічні речовини, які потенційно небезпечні для живого організму.

 

Міф п’ятий. Равлики — ідеальні домашні тварини для дітей-алергіків

Частково це дійсно так. На молюсків алергії не буває. Але, на жаль, дуже часто алергія виникає на корм та інші засоби догляду. А без них обійтися неможливо.

 

Міф шостий. Равлика можна купати під проточною водою

Якщо Ви все ж колись проводили такий експеримент, то помічали, що при цьому Ваш равлик витягує шию. Помилково можна припустити, що йому ця процедура подобається. Однак, це зовсім не так. Молюск робить так виходячи з природного інстинкту — боязні потонути. Особливо це стосується ахатин, природне середовище яких — це суха Африка. Крім того, у водопровідній воді багато всяких домішок, які можуть нашкодити тварині. Купати її рекомендується один раз на тиждень у блюдці з прохолодною водою.

 

Міф сьомий. Для розведення равликів підходить земля для бегонії та азалії

Жодна земляна суміш для рослин не підходить молюскам. У них додаються різні добрива, які можуть завдати шкоди ніжній істоті.

 

Міф восьмий. Равлики впадають у сплячку

Міфи про равликівЯкщо тварина довго не показується з мушлі, швидше за все їй просто не підходять умови проживання. Можливо, їй жарко або холодно, а може занадто сухо. Створіть комфортні умови для улюбленця, і він обов’язково Вас порадує.

У будь-якому випадку, равлики не такі прості в догляді, як нам здається. І це ще один міф про них. Їх треба регулярно годувати, поїти, кропити водою, прибирати в їх тераріумі, вони також іноді хворіють. Але знаючи особливості догляду і розведення, а також неправдиву інформацію, яка може зустрітися Вам, Ви зможете добре ужитися із цими кумедними істотами.

 

Оставить отзыв

avatar
wpDiscuz

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: