Мальок равлика

Мальок равлика

Який би бізнес ви не вирішили розвивати і освоювати, потрібно з чогось починати. Так і з равликовим бізнесом. Коли готова платформа, тобто ферма, оформлені всі документи, приходить час пошуку самого продукту — равлики, а якщо бути точніше — малька. Не потрібно далеко ходити, адже у нас ви знайдете все, що вам необхідно:
  • Мальок Helix aspersa muller
  • Мальок Helix aspersa maxima
Причому ви отримаєте не тільки товар, але більше того: впевненість в якості малька равликів, вирощеного на екологічній фермі; консультацію як правильно доглядати за маленькими равликами від професіоналів.

Розведення і вирощування молюсків.

Так як равлики — гермафродити, то при спарюванні кожна доросла особина відкладає кладку яєць в землю на глибину до 10 см. Дозрівання відбувається протягом трьох — чотирьох тижнів. Після цього шкаралупа лопається і молюск з’являється на світ, але їм потрібно ще близько десяти днів, щоб вибратися на поверхню землі. Харчується він поживними речовинами в ґрунті.
Після того, як мальок Helix aspersa вибрався з землі, його необхідно активно годувати. Швидкість зростання залежить від:
  • годування
  • чисельності популяції
  • температури
  • чистоти

Чим годувати новонароджених равликів.

Поки мальок Helix aspersa знаходиться в землі, він харчується своєї шкаралупою і тим, що містить ґрунт, але далі раціон змінюють. Перші пару днів можна давати листя ніжної, молодої зелені. Далі вводять дрібно нарізані або натерті овочі: огірок, моркву, зелене яблуко, гарбуз. Також в раціон додають кальцій: крейду, яєчну шкаралупу, мінеральні суміші. Купують молодняк тільки для вирощування, тому що до товарного розміру йому потрібно рости, приблизно 2 роки. У нас ви можете придбати малька равликів для подальшого розведення, з абсолютною гарантією якості здорового молодняку.

Особливості.

Особливих труднощів після покупки маленьких молюсків немає. З транспортуванням теж все просто: пластиковий контейнер, наповнений субстратом і кормом, цього достатньо для перевезення. При температурі нижче 100С для перевезення необхідна термосумка з грілкою всередині, щоб не застудити і не заморозити молодняк. Здорових дитинчат видно відразу, вони активні, добре харчуються, багато пересуваються, ростуть. Але якщо маленький молюск млявий, відмовляється від їжі, глибоко закупорюється в мушлю, виділяє дуже густий і рясний слиз, має пошкодження на панцирі — це значить, що він хворий. Лікування залежить від причини хвороби (переохолодження — зігріти, перегрів — викупати в прохолодній воді, і так далі). Обов’язково стежте за чистотою ємності, де знаходиться молюск, потрібно ретельно мити контейнер, дезінфікувати ґрунт, що збираєтеся використовувати. Зберігати малька найкраще в інкубаторі. Хоча б перший, карантинний період, який триває близько декількох тижнів. Плюси в тому, що температура завжди стабільна в межах норми (24 -270С), вологість, що теж дуже важливо, не більше 80 — 85%, безпечно, тому що з контейнера не втекти, і ніхто не проникне ззовні. Також не потрібно багато місця для молодняка, тому що вони ще не зовсім вміють орієнтуватися в просторі, можуть не знайти їжу. Як тільки вони зміцніють, можна випускати у вольєр. Часто, їх купують, щоб «розбавити» популяцію, адже виноградні равлики більш плідні, якщо не належать до однієї родини. Тому ми надаємо можливість купити маленьких равликів, гарантовано здорових, здатних вирости у дорослих виноградних молюсків, щоб збільшити розміри вашого бізнесу і принести власникові максимальний прибуток за короткий період часу.

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму