Живі равлики

Живі равлики від «Snails House»

«Snails House», одна за найбільших ферм Європи, пропонує Вам унікальну можливість придбати оптові партії якісних і екологічно чистих равликів великим оптом. Завдяки спеціалізованим контейнерам для перевезення живі равлики від «Snails House» можуть бути транспортовані в будь-яку точку земної кулі. Найсвіжіші, добірні равлики годяться не тільки для приготування вишуканих делікатесів, але і для подальшого розведення. У нас Ви можете придбати живих равликів видів Helix Aspersa Maxima, Helix Aspersa Muller та Helix Pomatia, очищених і введених в стан сплячки при температурі +6 градусів.
 

Купити живих равликів великим оптом

Ферма «Snails House» розташувала свої поля в екологічно чистій місцевості. В даний час її площа складає 60 гектар. Перебуваючи в природному середовищі існування, наші равлики мають всі умови для нормального росту і благополучного розвитку. Віддаленість від великих міст також сприятливо позначається на якості їх м’яса і збільшенні популяції. Ви можете купити у нас живих виноградних і садових равликів, як для ресторанів, так і для подальшого розведення. Кожна партія супроводжується відповідними сертифікатами якості. Купуючи нашу продукцію, Ви гарантовано отримуєте якісні товари за вигідними цінами.

Розведення виноградних равликів як бізнес ідея

Збільшення попиту на делікатесний продукт спричинило потребу вирощувати равликів на спеціалізованих фермах. Головною умовою їх створення є сприятливий клімат і природність середовища проживання. Покупці з Європи часто зацікавлені в покупці оптових партій в інших країнах світу тому, що вони не в силах повністю задовольнити попит своїх країн. Розведення і утримання їстівних равликів вимагає чималого терпіння. До 70% врожаю деяких ферм просто гине. Головними критеріями розведення і нормального росту молюсків є висока вологість ґрунту, температура повітря, а так само високий вміст кальцію в їх раціоні. Кліматичні умови також впливають на кількість періодів розмноження равликів. У теплих і вологих кліматах вони можуть відтворювати потомство до декількох разів на рік. Молюски відкладають ікру тільки у вологий грунт. Приблизно через два — три тижні маленькі молюски вилуплюються і виповзають на поверхню. Особливо в цей період необхідно захищати потомство, яке тільки що з’явилося, від природних ворогів. Для цього можна перенести їх в спеціальний загін, де вони трохи підростуть. У середньоєвропейських широтах частіше займаються вирощуванням равликів видів Helix Aspersa Muller і Maxima. Ці види краще переносять кліматичні зміни і добре адаптуються в нових умовах проживання. Розведення виноградних равликів більш копітке, тому що вони не так добре переносять зміни погоди і температури, як садові. В Європі їх розводять в спеціальних інкубаторах, де постійно підтримується однаковий рівень вологості і температури. Купити живих садових і виноградних равликів можна на фермі «Snails House». Ми пропонуємо великі партії екологічно чистих молюсків, спеціально вирощених на продаж в живому вигляді.

Вирощування і транспортування равликів для ресторанів

В асортименті нашої ферми можна знайти велику кількість продуктів з молюсків: консервовані та мариновані, готові страви, а також живі равлики найвищої якості, які знаходять свого покупця серед елітних ресторанів і великих підприємств. Зазвичай, перед настанням холодів збирають врожай, який підріс. Найбільших представників відкладають для подальшого розведення. Решту равликів можна продавати. Завдяки консервації і заморожуванню ми подовжуємо термін зберігання наших продуктів, але для транспортування живих молюсків вигадали спеціальну технологію, завдяки якій перевезення стало приносити менше шкоди. За необхідністю їх утримують на голодній дієті, а потім занурюють у штучний сон. Як в холону пору року молюски занурюються в стан анабіозу, ховаючись в раковину, так і для перевезення їх присипляють при температурі +5 — +6 градусів. Такої температури досить, щоб підтримувати сон і зберігати їх живими. Сплячих равликів розкладають в спеціальні сітки, а потім в пластикові ящики. При постійній підтримці потрібної температури, цей спосіб дозволяє довести до пункту призначення партію без пошкодження раковин і псування самого молюска.

Як вивести равликів із сплячки?

Для подальшого розведення молюсків також перевозять в сплячому стані. Тому будити їх потрібно особливо акуратно. Для цього їх необхідно помістити в тепле приміщення з постійним рівнем вологості. Збризніть їх водою. В комфортних умовах вони поступово зігріються і прокинуться. Як всі істоти після сплячки вони будуть голодні. Не забудьте їх погодувати. Якщо ви не плануєте займатися вирощуванням, а замовили молюсків для приготування кулінарних шедеврів, то просто полийте їх водою. Теплий душ допоможе їм прокинутися, але пам’ятайте, що отримавши стрес, молюск може загинути. Тому краще використовувати перший варіант.

Використання равликів в різних галузях

М’ясо делікатесного молюска широко застосовується в кулінарії. Існує велика кількість рецептів приготування найрізноманітніших страв з нього. Любов до цього делікатесу поширюється по всьому світу з величезною швидкістю. Завдяки проведеним дослідженням стало відомо, що їх м’ясо містить велику кількість вітамінів і дуже корисних мікроелементів, які сприятливо впливають на різні органи людського організму. У наш час делікатесного молюска застосовують не тільки в кулінарії, але і в косметології і в фармацевтиці. Проводячи нові дослідження, існує можливість знайти ще більше корисних якостей і галузей для застосування молюска.

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму