Інші продукти з равликів

Інші продукти з равликів

Ферма «Snails House» пропонує Вам великий вибір продуктів з равликів, в тому числі і паштет, раковини і навіть ікру. Наші равлики мешкають в природних умовах і харчуються тільки рослинною їжею. Вся продукція нашої ферми має високі смакові і корисні властивості. Купуючи нашу продукцію оптом, Ви гарантовано отримуєте продукцію найвищої якості за конкурентоспроможними цінами. Вся продукція розфасована в упакову зручну для транспортування. Ми можемо доставити оптові партії в будь-яку точку світу.

Різноманітність продукції від «Snails House»

Равлики – це улюблений делікатес багатьох європейців. Головним споживачем різноманітних страв з равликів є Франція. Нестача делікатесного продукту створила необхідність закуповувати в інших країнах молюсків і продукти, які приготовані з них. Ферма «Snails House» пропонує не тільки заморожені ескарго, а й інші равликові продукти. Ми займаємося збором і розведенням виноградних і садових видів равликів. У нашому асортименті Ви так само можете знайти:
  • ікру,
  • паштет,
  • раковини.
Працівники нашої ферми збирають вручну кожного равлика дбайливо і акуратно. В процесі обробки вони відокремлюють мушлі, які проходять спеціальне очищення і прожарюються в печах. В процесі обробки мушлі набувають естетичний і апетитний вигляд. Раковини ретельно переглядають і відбирають всі сколоті. Сервіровка в мушлях надає делікатесній страві незвичайний і привабливий зовнішній вигляд. М’ясо так само дбайливо очищується і обробляється для подальшого застосування. Його використовують в приготуванні багатьох страв і паштету, в тому числі. Повітряна текстура і незабутній смак приготованого нами паштету припаде до смаку навіть найвибагливішим гурманам. Ми використовуємо тільки найкращі та свіжі продукти для його приготування. У країнах Європи набирає популярність дивовижний і дуже корисний делікатес – ікра равликів. ЇЇ білі, перламутрові зерна дуже схожі на перли, через що в деяких країнах вона отримала назву «Перли Афродіти». Вона багата вітамінами груп В, вітамінами А, С, D, Е. Так само в її складі присутня велика кількість мікроелементів, таких як калій , магній, цинк, залізо, мідь, натрій та інші. Завдяки унікальному і збалансованому складу ікра покращує роботу серцево-судинної і травної системи, а також щитовидної залози і підвищує працездатність всього організму. Крім того вона вважається сильніим афродизіаком.

Купити інші продукти з равликів оптом

Ми пропонуємо Вам придбати різноманітну продукцію нашої ферми оптовими партіями. Вся продукція «Snails House» приготована з дотриманням всіх необхідних етапів очищення і підготовки равликів. Завдяки спеціалізованій упаковці наша продукція захищена від втрати якості і товарного зовнішнього вигляду в процесі транспортування. Купуючи у нас, Ви отримуєте кращу продукцію, яку ми можемо доставити в будь-яку точку світу.

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму