> Інформація > ЕКСТРАКТ РАВЛИКА: МОДА ЧИ ПАНАЦЕЯ?

ЕКСТРАКТ РАВЛИКА: МОДА ЧИ ПАНАЦЕЯ?

Поняття «екстракт равлика» має на увазі продукт, який отриманий з равликового слизу шляхом висушування вакуумним способом. На світовому ринку зараз є ряд фармакологічних і косметологічних підприємств, які займаються виготовленням ліофілізованого слизу.

Процес виробництва сировини витратний, тому і вартість готового продукту висока — від 25 євро за 1 гр (з 1 кг слизу отримують всього 5-10 гр сухої речовини). Незважаючи на таку ціну, засоби на основі равликового муцина користуються величезним попитом.

Так що ж це — чергова данина моді чи дійсно чудодійний продукт?

 

Історія використання муцина в косметології та медицині

Про корисні властивості більшості природних компонентів, які застосовуються в сучасному світі, писали стародавні цілителі ще сотні років тому.ЕКСТРАКТ РАВЛИКА: МОДА ЧИ ПАНАЦЕЯ?

Так згідно з дослідженнями перші згадки про слиз равликів з’явилися ще в працях Гіппократа, який лікував шкірні запалення молюсками.

Також відомо, що африканські жінки здавна використовували муцин для збереження молодості та краси.

Справжній прорив знань про цей продукт стався тільки в ХХ столітті. Спочатку в 60-х роках іспанський онколог, який проводив експерименти над равликами з метою пошуку ліків від раку, зазначив такий факт: у процесі опромінення молюски виділяють слиз, який відрізняється за складом від звичайної речовини, що з’являється під час руху. Що цікаво, від цієї субстанції рани на тілі черевоногих гоїлися набагато швидше.

Пізніше, вже в кінці минулого століття, на лікувальні властивості слизу звернув увагу господар равликової ферми в Південній Америці. Він зауважив, що шкіра рук працівників, які важко працюють під палючим сонцем, стала виглядати молодше. Дрібні ранки затягувалися швидше, а шкірний покрив був ніжний і гладкий.

З тих пір вчені почали тривалий процес вивчення муцина тварин, який у підсумку закінчився сенсаційними відкриттями в області косметології та медицини.

 

Склад равликового слизу

В ході досліджень виявилося, що «корисний» муцин равлики виділяють під час стресу. В його складі знайдений цілий спектр природних компонентів, які позитивно впливають на епідерміс:

  • колаген;
  • еластин;ЕКСТРАКТ РАВЛИКА: МОДА ЧИ ПАНАЦЕЯ?
  • алантоїн;
  • гліколева кислота;
  • гіалуронова кислота;
  • вітаміни А, С, Е;
  • пептидні антибіотики природного походження.

Щонайменше три з цих пунктів знайомі представницям жіночої статі, так як вони присутні в складі більшості омолоджуючих кремів. Це еластин, колаген і гіалуронова кислота. Всі три компоненти працюють у зв’язці один з одним, відповідаючи за еластичність, пружність і зволоження шкіри.

Алантоїн — це безбарвні кристали, які стимулюють природну регенерацію, володіють протизапальними властивостями, видаляють ороговілі клітини, пом’якшують шкіру і звужують пори.

Гліколева кислота відповідає за очищення і прискорює процеси відновлення в клітинах. Набір вітамінів і пептидні антибіотики захищають від бактерій, зменшують запалення і загоюють шкірний покрив.

Перевага слизу равликів полягає в наступному:

  • кращі компоненти для краси і здоров’я об’єднані в одному продукті;
  • екстракт повністю натуральний і природний.

 

Кому підходять засоби з равликовим муцином?

У першу чергу перед покупкою крему або сироватки зі слизом равлика сумніваються алергіки. Однак давно відомо, що цей компонент є гіпоалергенним продуктом. Проте уважно вивчайте етикетку: алергія може виникнути на інші інгредієнти.

Безумовно, при виготовленні засобів в складі присутній цілий ряд складових. Їх дія якраз направлена на доповлення і посилення ефекту від муцина, а також на адаптацію продукту до Вашого типу шкіри.

Таким чином, креми, флюїди, маски тощо зі слизом равлика може підібрати собі кожен.

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму