Ікра равликів

Ікра равликів

У світі існує велика кількість делікатесів, але «Snails House» пропонує Вам унікальний продукт, багатий вітамінами і мінералами, який перевершує за біологічною цінністю навіть ікру білуги. Ми пропонуємо Вам купити продукт найвищої якості. «Snails House» займається збором ікри равликів, вирощених тільки на власній фермі, яка розташована в екологічно чистій місцевості. Якість і витонченість смаку зібраної нами ікри пояснюється тим, що кожна ікринка на нашій фермі збирається вручну з особливою увагою і засолюється за унікальним рецептом.

Біологічна цінність делікатесної ікри равликів

Вживання равликів в їжу не є чимось новим. Страви з них вже давно вважаються делікатесом. Тоді як їх ікра тільки набирає широку популярність. ЇЇ унікальний склад є збалансованим вітамінно-мінеральним комплексом і в деяких параметрах перевершує корисність інших видів ікри. Вона відрізняється високим вмістом вітамінів групи В, а також в її складі присутні вітаміни А,С,Е,D і велика кількість мікроелементів, таких як калій, магній, цинк, залізо, натрій і мідь. Завдяки рідкісному складу ікра равликів покращує роботу серцево-судинної системи, щитовидної залози і покращує роботу всього організму.

Купити ікру равликів оптом на фермі «Snails House»

Ферма «Snails House» займається збором ікри равликів виду Helix Aspersa Maxima і Helix Aspersa Muller. Розмноження цих молюсків найчастіше доводиться на весняний період. Равлики є гермафродити і тому кожен з них здатен відкладати яйця. В середньому один равлик виду Helix Aspersa Maxima здатен відкладати від 120 до 180 яєць в одну кладку, а Helix Aspersa Muller до 120. Для того щоб отримати кілограм продукту або 30000 зерен необхідно близько 300 молюсків. Яйця равликів білого кольору і покриті гладкою оболонкою. Вони відрізняються високою крихкістю, через що їх важко збирати. Так як молюски відкладають своє потомство в землю, збір відбувається тільки вручну. Практично на ювелірному рівні, збирають кожну ікринку, одну до одної і сортують за допомогою лупи. Ферма «Snails House» пропонує Вам купити ікру равликів оптом. Купуючи у нас ви гарантовано отримуєте тільки найсвіжіший, якісний і екологічно чистий продукт.

Як засолити ікру равликів?

Зібраний урожай обов’язково промивають під проточною водою. Існують два способи консервації. Перший – це пастеризація. Спосіб пастеризації дозволяє зберігати консервований продукт до 6 місяців з дня збору врожаю. У цьому рецепті використовується сіль і вода. Підготовлені яйця заливають розсолом, а потім розкладають по банках і пастеризують в спеціальній лабораторії. Він був застосований ще в 80-х роках минулого століття. Істотним недоліком цього методу є те, що продукт втрачає свої неповторні властивості,  оболонка стає більш пружною і не лопається в роті, що зробило вживання не дуже приємним. Другий рецепт – унікальний спосіб зберігання придумав в 2004 році Домінік П’єр(французький фермер). Завдяки цьому рецепту ікринки зберігають свої корисні властивості і лопаються в роті при щонайменшому дотику з піднебінням і язиком. Цей рецепт дозволяє уникнути пастеризації. Для нього використовуються такі  інгредієнти:
  • морська сіль,
  • есенція розмарину,
  • крохмаль,
  • лимонна кислота.
Ці інгредієнти роблять яйця м’якшими, не змінюючи смакових властивостей і текстури. Термін зберігання становить 3 місяці і передбачає утримання в холодильнику. Купити ікру виноградних равликів можна не скрізь. Зазвичай її постачають з ферм прямо в ресторани. В процесі обробки і консервації ікра набуває насичений білий колір, і зовні нагадує перли. У деяких країнах її називають «Перли Афродіти», то чи через зовнішню схожість, то чи тому, що вона вважається сильним афродизіаком.

Навіщо заморожують яйця равликів?

Яйця молюсків дуже швидко псуються. Довго вони не зберігаються тому що, з них вилуплюються мальки або вони просто псуються. Існує тільки один спосіб зберігання – це засолювання, морозити її не варто. Якщо Ви це вже зробили, то зберігайте її при температурі -10 градусів. Розморожувати її потрібно поступово, збільшуючи температуру протягом п’яти днів до +10 градусів. При не правильному зберіганні і розморожені яйця стають фіолетовими, а це означає, що вони зіпсовані. Шеф-кухарі багатьох елітних ресторанів воліють працювати з ексклюзивним делікатесом, так як їх приваблює новизна та оригінальність смаку, який дає нові, неповторні відчуття. Білу ікру прийнято подавати у вигляді закуски на тарталетках або тостах. Нею прикрашають вишукані страви або подають при кімнатній температурі з додаванням вершкового соусу. Гурмани, які спробували цей делікатес, описують відчуття як «повітряний осінній смак з легкими лісовими нотками». Останнім часом інтерес до білої ікри зростає все більше. Кухарі експериментують і пропонують в своїх меню інноваційні страви з використанням феноменального делікатесу.

Яйця равликів в косметології

Яйця равликів містять еластин, пов’язаний з великою кількістю води, ферментні речовини і вітаміни. Поєднання високоеластичних білків з корисними і унікальними речовинами, що входять до складу екстракту молюсків дають дивовижний ефект для регенерації та захисту шкіри. Його вважають революційним продуктом нового покоління в сфері косметології. Поєднання цих інгредієнтів успішно застосовується в складі денних і нічних кремів для шкіри обличчя і навколо очей. Після застосування значно зменшуються мімічні зморшки, відновлюється природний, здоровий зовнішній вигляд шкіри, а так само помітно зменшуються шрами і рубці. Ферма «Snails House» пропонує купити яйця равлика, які вже пройшли всі етапи обробки та консервації, завдяки чому вони не втратять свої смакові і корисні властивості, навіть при транспортуванні на великі відстані.

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму