Helix pomatia

Helix Pomatia або виноградний равлик

 Існує багато видів їстівних молюсків. Ферма «Snails House» займається вирощуванням та збиранням деяких видів. Helix Pomatia, так само відомий як виноградний равлик, має дивовижні смакові властивості. «Snails House» пропонує Вам купити оптові партії живих, заморожених та приготованих виноградних равликів. Вся наша продукція має високу якість, проходить кілька етапів очищення і обробки, а також розфасована в спеціалізовану упакову для збереження свіжості продукту під час транспортування на великі відстані.

Умови проживання та розведення виноградних равликів

Основними країнами проживання вважаються Франція, Італія, Росія і США, але її можна побачити і в інших країнах. Для акліматизації цього виду потрібно чимало часу і турбот. Helix Pomatia мешкає в лісистих районах або виноградниках, далеко від сильних вітрів і моря. Вони віддають перевагу місцям з високою вологістю і помірною температурою. Через непереносимість прямих сонячних променів вони люблять ховатися в тіні живих огорож, чагарників і виноградників. Статевої зрілості Helix Pomatia досягає у віці від 2 до 4 років. Розмір дорослої особини становить приблизно 50 мм, а вага від 20 до 50г.
 Розмноження відбувається навесні приблизно наприкінці травня. Цей період залежить від температурних умов і вологості. Запліднена особина відкладає свої яйця в землю. У цього виду кладка яєць не велика, близько 40-60 штук. Яйця молюсків, як і м’ясо, вважається гастрономічним делікатесом і дуже цінується у багатьох країнах світу. Починаючи з березня і закінчуючи першими холодами, равлик веде активний спосіб життя. З осені він впадає в сплячку і заривається в землю на 30 см.

Що їдять виноградні равлики?

У природі існують хижі і травоїдні види молюсків, які займають практично всі області проживання. Helix Pomatia в основному харчується рослинною їжею (листям, зеленню, фруктами і овочами), але зустрічаються випадки вживання їжі тваринного походження. Залежно від того, чим харчуються виноградні равлики, їх м’ясо набуває відповідного смаку. Тому в Стародавній Греції і Римі їх відпоювали вином і підгодовували борошном і ароматними травами.

Застосування і використання виноградних равликів

Виноградний равлик використовувався в якості їжі ще в Стародавньому світі. У наш час вся Європа вживає делікатесний продукт у великих масштабах. Але тільки в кінці минулого століття людство прийшло до того, щоб використовувати виноградних равликів в косметології. Були проведені дослідження слизу молюсків, які довели корисні властивості муцину, який міститься в ньому. Зараз муцин широко застосовують у створенні різноманітних кремів і масок для обличчя.

Купити Helix Pomatia оптом

Ферма «Snails House» збирає і вирощує кілька видів їстівних равликів, які успішно застосовуються в кулінарії багатьох країн. Ферма розташовується в природному середовищі існування молюсків. У нашому асортименті ви можете знайти не тільки живих і заморожених равликів, але і:
  • слиз,
  • ікру,
  • мушлі.
Купити живих виноградних равликів оптом можна на фермі «Snails House». Купуючи у нас, ви гарантовано отримуєте продукт найвищої якості. Оптові партії нашої продукції ми можемо транспортувати в будь-яку точку світу. Любов до равликів і страв з них поширюється з великою швидкістю по всьому світу. Елітні ресторани багатьох країн світу все частіше пропонують страви з унікального молюска, приготовані за вишуканими рецептами європейської кухні. Ферма «Snails House» збирає і вирощує кілька видів їстівних равликів, які успішно застосовуються в кулінарії багатьох країн.

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму