Helix aspersa muller

Нelix Aspersa Muller або сірий садовий равлик

    Ферма «Snails House» займається розведенням і продажем Helix Aspersa Muller, вирощениих на власних полях, розташованих в екологічно чистій місцевості. У нас Ви знайдете живих, заморожених і приготованих равликів, вишуканим смаком яких можна насолоджуватися круглий рік. Купуючи у нас, Ви гарантовано отримуєте високоякісних і найсвіжіших равликів, що вже пройшли необхідну біологічну очистку. «Snails House» також пропонує Вам ікру і слиз равликів виду Aspersa Muller високої якості за конкурентними цінами.

Делікатес середземноморського узбережжя

    Сірий садовий равлик або Helix Aspersa Muller був описаний ще в 1774 році датським натуралістом Отто Фрідріхом Мюллером, за зразками, знайденим в Італії. Батьківщиною цього равлика вважають французьке і іспанське узбережжя Середземного моря. Де равлика величають «petit gris» або маленький сірий равлик. У природі цей вид равликів присутній практично по всьому світу. Його поширювали навмисно як їстівного делікатесу і випадково з овочами і фруктами, які завозилися з країн Середземномор'я. Цей вид має високий ступінь адаптованості до різних кліматом і може бути відтворений навіть на висоті до 1000 метрів над рівнем моря. Завдяки таким властивостям Helix Muller сьогодні охоплює 70% світового ринку. На фермах Італії, Іспанії, Бразилії та США він є найбільш популярним в розведенні. Купити Helix Aspersa Muller оптом М'ясо вирощених на фермах «Snails House» равликів виду Aspersa Muller, володіє неповторними смаковими якостями і неймовірно ніжною і гладкою текстурою. Ми пропонуємо Вам великий асортимент равликових продуктів:
  • живі,
  • заморожені,
  • раковини,
  • слиз,
  • ікру,
  • ескарго.
Будь-який вид продукції з нашого асортименту Ви можете придбати оптовими партіями. Завдяки зручній спеціалізованої упаковці її можна транспортувати на великі відстані. Наші равлики Helix Aspersa Muller досягають розміру, відповідного комерційним вимогам протягом 6-10 місяців. Їх розмір коливається від 18 до 32 мм, а вага від 6 до 10 грамів. Кладка яєць досягає 100 штук. Цей вид широко використовується не тільки в харчовій промисловості, а й у косметології. Слиз, що виділяється в стресових ситуаціях, збирають і використовують у виготовленні кремів. А ікра вважаються дуже вишуканим і рідкісним делікатесом. Їх дбайливо збирають, обробляють і маринують, після чого ікра готова до вживання. Страви, приготовані з равликів, набувають все більшої популярності у всьому світі.

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму