Helix aspersa muller

Helix aspersa muller

Равлики – дивовижний делікатес, який набирає популярність в самих різних країнах. Різноманітність їстівних видів равликів в природі дуже велике, але для вирощування на фермах одним з найбільш відповідних є Helix Aspersa Maxima. «Snails House» займається розведенням цього виду в природних і екологічно чистих умовах. Створюючи сприятливу обстановку для розвитку і розмноження, ми вирощуємо молюсків найвищої якості. «Snails House» пропонує Вам купити оптові партії свіжих, заморожених і приготованих равликів вищої якості за найвигіднішими цінами.

Поширення і види садових равликів

Helix Aspersa Maxima – це один з різновидів садового равлика, який був отриманий селекційним шляхом. Він в основному вирощується в країнах Західної Європи,по берегах Середземного моря, а також в інших країнах з найбільш підходящим для їх проживання кліматом. Завдяки здатності до швидкого пристосування цей вид сильно поширився і на інших континентах.
 Великі сірі або «gros gris», як називають їх французи, були виведені в кінці минулого століття французькими селекціонерами. Їх метою було виведення виду молюсків з більш легким панциром, ніжним м’ясом і коротким циклом розмноження і росту, в порівнянні з Helix Pomata. В процесі роботи селекціонерів був виведений вид молюсків, максимально наближений за смаковими властивостями до виноградних равликів, вирощених в Бургундії. По закінченню селекційних робіт світ отримав молюска під назвою Helix Aspersa Maxima. Перевагами цього виду є те, що період дозрівання або досягнення розмірів відповідних комерційним вимогам, становить 5-7 місяців, а кладка яєць в середньому складається з 130-180 штук, при цьому вага равликів досягає приблизно 40 грам. Наприклад Helix Pomatia досягає розмірів, при яких його можна збирати і вживати в їжу, тільки через 2-3 роки, коли кладка яєць складається всього з 40-60 штук. М’ясо «gros gris» було визнано більш ніжним, ніж м’ясо бургундського.

Ферма «Snails House» пропонує купити Helix Aspersa Maxima великим оптом

Ми культивуємо молюсків в природних і екологічно чистих умовах проживання. У нас Ви можете придбати:
  • живих,
  • консервованих,
  • приготованих,
  • заморожених, а також великий асортимент інших продуктів з великих сірих равликів.
Ми пропонуємо Вам купити Helix Asersa Maxima високої якості, які вирощені і зібрані вручну на полях ферми «Snails House».

Різні сфери застосування Helix Aspersa

В гонитві за делікатесними продуктами було виявлено, що яйця молюсків не тільки їстівні, але і володіють чудовим і витонченим смаком. У зв’язку з цим Helix Aspersa Maxima здобув ще одне застосування. Неповторний смак з легкими лісовими нотками – це далеко не всі переваги виняткового продукту. Високий вміст вітамінів і мікроелементів робить його склад унікальним і дуже корисним для людського організму. Ще одна сфера застосування великих сірих равликів – це отримання його слизу. Завдяки високовітамінного складу і унікальним властивостям його широко застосовують в косметології. У багатьох салонах краси сірих равликів використовують в якості масажерів для обличчя. Слиз, який виділяється і масажні рухи равлика сприятливо впливають на шкіру обличчя. З кожним днем Helix Aspersa Maxima  набувають все більшої популярності в багатьох країнах світу.

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму