Helix aspersa maxima

Helix Aspersa Maxima

Равлики - дивовижний делікатес, який набирає популярність в самих різних країнах. Різноманітність їстівних видів равликів в природі дуже велика, але для вирощування на фермах одним з відповідних є Helix Aspersa Maxima. «Snails House» займається розведенням цього виду в природних і екологічно чистих умовах. Створюючи сприятливі умови для розвитку і розмноження, ми вирощуємо молюсків найвищої якості. «Snails House» пропонує Вам купити оптові партії свіжих, заморожених і приготованих равликів вищої якості за найвигіднішими цінами.

 

Поширення і види садових равликів

  Helix Aspersa Maxima - це одна з різновидів садової равлики, яка була отримана селекційним шляхом. Вона в основному вирощується в країнах Західної Європи, по берегах Середземного моря, а також в інших країнах з найбільш підходящим для їх проживання кліматом. Завдяки здатності до швидкого пристосування цей вид сильно поширився і на інших континентах. Великі сірі або «gros gris», як називають їх французи, були виведені в кінці минулого століття французькими селекціонерами. Їх метою було виведення виду молюсків з більш легким панциром, ніжним м'ясом і коротким циклом розмноження і росту, в порівнянні з Helix Pomatia. В процесі роботи селекціонерів був виведений вид молюсків, максимально наближених за смаковими якостями до виноградним равликам, вирощеним в Бургундії. По закінченню селекційних робіт світ отримав молюска під назвою Helix Aspersa Maxima. Перевагами цього виду є те, що період дозрівання або досягнення розмірів відповідних комерційним вимогам, становить 5-7 місяців, а кладка яєць в середньому складається з 130-180 штук, при цьому вага равликів досягає приблизно 40 грам. Наприклад, Helix Pomatia досягає розмірів, при яких її можна збирати і вживати в їжу, тільки через 2-3 роки, коли кладка яєць складається всього з 40-60 штук. М'ясо «gros gris» було визнано більш ніжним, ніж м'ясо бургундської.      

Ферма «Snails House» пропонує купити Helix Aspersa Maxima великим оптом.

  Ми культивуємо молюсків в природних і екологічно чистих умовах проживання. У нас Ви можете придбати:
  • живих,
  • консервованих,
  • приготованих,заморожених,а також великий асортимент інших продуктів з великих сірих равликів.
Пропонуємо Вам купити Helix Aspersa Maxima високої якості, які вирощені і зібрані вручну на полях ферми «Snails House».    

Різні сфери застосування Helix Aspersa

  У погоні за делікатесними продуктами було виявлено, що яйця молюсків не тільки їстівні, але і володіють чудовим і витонченим смаком. У зв'язку з цим Helix Aspersa Maxima придбала ще одне застосування. Неповторний смак з легкими лісовими нотками - це далеко не всі переваги виняткового продукту. Високий вміст вітамінів і мікроелементів робить її склад унікальним і дуже корисним для людського організму. Ще одна сфера застосування великих сірих равликів - це отримання її слизу. Завдяки високовітамінних складу і унікальним властивостям її широко застосовують в косметології. У багатьох салонах краси сірих равликів використовують в якості масажерів для особи. Виділяється ними слиз і масажні руху сприятливо впливають на шкіру обличчя. З кожним днем ​​Helix Aspersa Maxima набувають все більшої популярності в багатьох країнах світу.

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму