Філе равликів

Ніжне філе равликів від «Snails House»

«Snails House» — це найбільша в Європі ферма, де равликів не тільки вирощують і збирають, а й очищують, обробляють і готують. В асортименті нашої ферми Ви знайдете живих і заморожених равликів, а також найсмачніше і дивовижно ніжне філе. Купуючи філе равликів у нас, Ви отримуєте якісний продукт, який вже підготовлений для приготування унікальних делікатесних страв. Заморожене і упаковане філе готове до транспортування, навіть на дуже великі відстані. Завдяки великій території нашої ферми ми готові надати Вам найбільші оптові партії нашої продукції.

Купити заморожене філе равликів оптом

Ферма «Snails House» розташувалася в дуже мальовничій та екологічно чистій місцевості, далеко від міст і запилених доріг. Весь урожай збирається нашими висококваліфікованими співробітниками вручну. Вони очищують і обробляють молюсків, прибираючи кишечник і мушлю. Кишечник – неїстівна частина, утилізується, а мушлі надходять на подальшу обробку. Вони необхідні для сервірування страв. Очищене від слизу і бруду філе проходить етап приготування. Протягом тридцяти хвилин при температурі 100 градусів його проварюють, після чого воно готове тільки наполовину. Подальшим його приготуванням займаються кулінари в елітних ресторанах. Перед транспортування його охолоджують, розфасовують в пакети і, надавши форму брикету, заморожують при температурі -18 градусів. Ферма «Snails House»пропонує Вам оптові партії філе найкращої якості.

Використання філе равликів в кулінарії

У світовій кулінарії використовують найрізноманітніші види їстівних равликів, але найпоширенішими вважаються виноградні. Їх м’ясо цінується не тільки за корисні властивості і високий вміст білка, але і за ніжний неповторний смак. З молюсків можна приготувати неймовірну кількість найрізноманітніших делікатесів:
  • «По-бургундськи», «По-лімузиньски» і з іншими соусами,
  • печінку в маслі,
  • ікра в спеціальному пряному соусі,
  • кілька видів супів,
  • паштети.
Для приготування ескарго «По-бургундськи» або «По-лімузинськи» в домашніх умовах, в основному використовуються мариновані равлики. Купити м’ясо виноградних равликів не так легко тому, що в основному його закуповують оптом елітні ресторани. На ринках Європи частіше продають живих молюсків, з якими доведеться повозитися.

Як приготувати равликів «По-бургундськи»?

Рецепт приготування досить простий, якщо у Вас є приготоване філе і промиті, прожарені мушлі. Суть полягає в тому, щоб нафарширувати мушлі м’ясом равлика і масляним соусом. Для соусу Ви можете використовувати найрізноманітніші інгредієнті, починаючи з масла і закінчуючи різноманітністю спецій і трав. Французи особливо люблять експериментувати з інгредієнтами. Так в рецепті «По-бургундськи» на різних кулінарних сайтах можна зустріти не тільки масло, зелень і часник, а й мускатний горіх або копчену шинку. Завдяки таким експериментам світ отримує все більше нових, вишуканих страв і делікатесів.

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму