Обладнання для ферми

Піддони (Будиночок для равликів)

Ферма з розведення равликів «Snails House» займає більше 600000 м2. Для організації ферми равликів ми підбирали особливе місце, де равликам буде максимально комфортно під час сезону весна — літо. Але є так само природні фактори, такі як кліматичні зміни і погодні умови, піддони для равликів це своєрідна додатковий захист для сухопутного молюска.   А так само дуже зручне обладнання для фермера, так як равлики в теплий період року весь час знаходяться на поле під жарким сонцем. Під піддонами вони знаходять укриття, ховаються від прямих сонячних променів. Під час годування равликів піддон відіграє своєрідну роль столу куди вони можуть виповзти у вечірній час поласувати. Коли настає час збору равликів, будиночок для равликів (піддон) проявляється свою корисну дію в повній мірі, так як збирачам дуже зручно знімати равликів з піддонів, на яких вони відпочивають. Це зменшує час збору равликів і допомагає нікого не випустити з уваги! Поспішайте придбати будиночок для равлика і поліпшити свою ферму!
Деякі країни дуже добре підходить для розведення равликів в природних умовах. Але навіть у них є особливості, які можуть негативно впливати на життєдіяльність молюсків: наприклад, перепади температури або пряме сонячне проміння. Захистити істот від кліматичних змін і забезпечити їм більш комфортні умови для життя можна за допомогою обладнання для ферми равликів.

Будиночок для равлика (піддон)

Будиночки для равликів – це спеціальні дерев’яні піддони з палет. Вони встановлюються по всьому периметру ферми (поля) і виконують відразу кілька корисних функцій:
  • в денний час доби молюски можуть ховатися в будиночок з піддонів від сонця;
  • у вечірній і нічний час доби особини можуть виповзати на будиночок з палет, щоб поласувати кормом, листям рослин або іншою їжею.
Важливо! Будиночок для равликів з палет – це укриття, де істоти контактують один з одним. Будиночок з піддонів виглядає просто, але дає молюскам почуття захищеності, тому вони часто приповзають в нього відпочивати. Це також зменшує час збору равликів – збирачам дуже зручно знімати особин з палет. Ферма Snails House займає 600000 м2, тому фахівці на власному досвіді знають, як важливо раціонально використовувати час в равликову бізнесі. Піддони істотно спрощують збір равликів для нас, тому ми також продаємо палети, щоб спростити розведення молюсків для наших колег. Замовте будиночки вже зараз, щоб поліпшити свою ферму!

Столи для репродукції равликів

Купити варто і столи для репродукції. Це обладнання дозволяє збільшити урожай равликів і тим самим максимізувати вашу прибуток. За допомогою столів для репродукції забезпечують сприятливі умови для равликового розмноження. Їх конструкція наближена до природних особливостей місцевості, де контактують молюски в природі. Основу столу складають спеціальні перекладини, за якими можуть повзати особини, і пластини. Фахівці компанії Snails House розуміють, що у кожного фермера свої запити, оскільки кожен вирощує молюсків в своїх умовах, зі своїми особливостями клімату і місцевості, тому пропонують замовити обладнання за індивідуальними вимогами. В результаті ви отримаєте стіл для репродукції, створений індивідуально для вас і ідеально підходить для вашої ферми. Так ви зможете збільшити свій прибуток і зробити бізнес більш успішним. Замовте потрібне обладнання вже зараз. Якщо ви не впевнені в тому, які саме показники варто враховувати або у вас є інші питання по розведенню, ви також можете замовити персональну консультацію у фахівців Snails House. Ми завжди раді допомогти вам і поділитися своїм досвідом в равликову бізнесі!

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму