Комбікорм для равликів

Комбікорм для равликів

Для того щоб равлики росли як слід, наша ферма годує цих молюсків спеціальним комбікормом. Який ми самі виготовляємо, за власним рецептом! У складі комбікорму тільки екологічно чисті складові. Корми насичені мікро і макро елементами, а також ряд корисних для равликів вітамінів. За рахунок чого равлики на нашій фермі «Snails House», ростуть міцними і великими.   Цей корм підходить не тільки для равликів виду Helix Aspersa Maxima і Helix Aspersa Muller, але ще і для Helix Pomatia і навіть для равликів виду Achatina. У кормах містяться речовини, які добре засвоюються сухопутними молюсками, за рахунок чого равлики швидко розвиваються, набирають вагу і мають міцний панцир.
Snails House – велика компанія, яка не тільки займається розведенням равликів, але і виробляє продукти з них, а також продає обладнання та супутні товари для равликового бізнесу. Співпрацювати з нашою фірмою зручно, оскільки все в продажу нашого власного виробництва. Комбікорм для равликів, купити який можна у нас на сайті, – не виняток.

Навіщо молюскам комбікорм?

У природному середовищі існування молюски харчуються ґрунтом, рослинами і іноді вживають в їжу ягоди. З цих продуктів вони отримують корисні речовини для росту і життєдіяльності. Але в природі істоти не завжди отримують достатню кількість вітамінів і мінералів, в той час як на фермі цю ситуацію можна контролювати. Важливо! У штучних умовах відсоток виживання врожаю, а також його якість, набагато вище ніж в природі, як раз за рахунок створення сприятливих умов життєдіяльності, в тому числі забезпечення оптимального збалансованого харчування. Щоб равлик отримував всі необхідні корисні речовини і ріс здоровим, фермери додатково удобрюють ґрунт (він повинен бути кальцинований), іноді підгодовують особин ласощами (хлібом з молоком, бананами), стежать за якістю рослинності на фермі. Це допомагає істотами вирости до потрібного розміру і зміцнює їх панцир, але вимагає багато часу і ресурсів. Підгодовування равликів комбікормом значно спрощує догляд за особами.

Склад комбікорму

Комбікорм Snails House – це унікальний продукт, який виробляється за спеціальною рецептурою, розробленою фахівцями підприємства. Він містить всі необхідні для здоров’я равлики мікро- і макроелементи. При цьому корм додатково збагачений вітамінами для додаткового зростання і зміцнення раковини. Завдяки складу особини добре набирають вагу і стають більш стійкими до негативних факторів навколишнього середовища.

Для яких видів підходить комбікорм?

Комбікорм для виноградних равликів купити можуть власники як Helix Pomatia (виноградні, садові особи), так і інших видів сухопутних молюсків:
  • Helix Aspersa Maxima (сіра велика равлик);
  • Helix Aspersa Muller (сіра мала равлик);
  • Achatina (домашні равлики Ахатини).
Важливо! Замовте консультацію у фахівців Snails House, якщо ви розводите інші види молюсків, щоб дізнатися, наскільки вам підійде наш комбікорм. Замовити продукт можна в обсязі 25 або 40 кг. Забезпечуємо оптові та роздрібні поставки. Замовте прямо зараз для успішного розвитку і розширення вашого фермерського господарства.

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму