> Інформація > Что нового можно узнать во время экскурсии на ферму улиток

Что нового можно узнать во время экскурсии на ферму улиток

Довгий час компанія Snails House займалася тільки вирощуванням равликів. Але набравшись досвіду, вона готова ним поділитися під час захоплюючої екскурсії. Програми розраховані на дітей і дорослих. Хочете знати, чого очікувати? Читайте нижче!

На екскурсії вам розкажуть про наступне.

Цікаву інформацію про равликів

Наприклад, чи знали ви, що равлики відносяться до виду ракоподібних і тому є молюсками? Складно повірити, але з устрицями і мідіями вони в одному роду. При цьому тільки частина з равликів плаває в морі, решта – сухопутні і вважають за краще землю.Что нового можно узнать во время экскурсии на ферму улиток

На фермі Snails House вирощують сухопутних равликів – сірих малих і великих. Це їстівні молюски, яких цінують за смакові якості і складу. Ніжне соковите равликове м’ясо є основою багатьох кулінарних делікатесів, більшість з яких французької рецептури, але є і унікальні страви в тому числі авторства українських кухарів.

Завдяки складу молюсків їх корисно вживати навіть при шлункових і серцевих розладах. Також високий вміст кальцію і білка благотворно впливає на опорно-руховий апарат, але особливе вплив равлики мають на шкіру людини. Муцин, тобто слиз істот, має здатність оновлювати і загоювати шкірні покриви. Тому він часто використовується для лікування дерматологічних захворювань, а також в косметології.

Це – лише мала частина фактів, які можна розповісти про равликів. Екскурсоводи Snails House розповідають все найцікавіше з розрахунком на вікову групу відвідувачів.

Як вирощують равликів

Цей момент і розкажуть, і покажуть. Екскурсії включають прохід по всіх локаціях ферми, а це:Что нового можно узнать во время экскурсии на ферму улиток

  • відкриті і закриті майданчики (в залежності від пори року і температури, молюсків вирощують на відкритому полі або в закритих приміщеннях);
  • окремі приміщення для ікри і молодого покоління молюсків;
  • приміщення для підготовки додаткових равликових продуктів – ікри і муцину.

Молюски в цілому невибагливі в догляді, але для нормальної життєдіяльності їм потрібен захист від хижаків і певні умови температури і вологості. На фермі це контролюється спеціальним обладнанням. Навіть відкриті поля захищають від стороннього впливу, а температуру і вологість постійно вимірюють приладами.

Про те, як це все організовується, особливо цікаво буде дізнатися тим, хто сам подумує зайнятися равликовим бізнесом. Якщо інформація на екскурсії здасться вам недостатньо детальної, ви можете звернутися з додатковими питаннями по вирощуванню до менеджерам Snails House.

Важливо! Бажають відвідувачі під час екскурсії по локаціях можуть самі спробувати себе в справі – наприклад, на власному досвіді дізнатися, що таке збір равликів.

Як їдять равликів

Це і розкажуть і дадуть спробувати. Трапеза після посиленого поглинання інформації – краще рішення, тому в рамках екскурсії, як останній її етап, Snails House влаштовує дегустацію молюсків. Всі делікатеси для неї готують з продуктів, вирощених на фермі, кухарі компанії з авторських і традиційними рецептами.

Важливо! Страви з молюсків прийнято поєднувати з сиром, французьким багетом і білим вином. Особливе місце в приготуванні таких делікатесів займають трави. Тому равликові страви завжди не тільки ніжні і соковиті, а й ароматні.

Як для дітей, так і для дорослих, прогулянка по фермі виходить захоплююча (і смачна!). Свіже повітря і багато цікавинок – ідеальне поєднання приємного з корисним. Про час проведення (молюски живуть циклічно, тому кожен новий сезон в їх життєдіяльності щось змінюється і, наприклад, восени можна побачити щось, що не побачиш навесні) і інших моментах уточнюйте у менеджером компанії Snails House.

Чекаємо вас на наших фермах!

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму

© "Snails-house", 2016 - 2020, Всі права захищені