> Інформація > Чим корисні равлики

Чим корисні равлики

Користь для організму — це незамінні харчові речовини, які організм людини не може синтезувати самостійно, тому повинен отримувати їх з їжі. Всі біологічні елементи, які відіграють важливу роль у розвитку організму, ділять на макро- і мікроелементи.

Чим корисні равликиВ організмі кожної живої істоти є певний набір хімічних речовин, завдяки яким дана істота живе. Підтримка кількості цих елементів на належному рівні, безпосередньо залежить від продуктів, які ми споживаємо.

Холін (В4), наприклад, не синтезується організмом людини, хоча є важливим компонентом для правильного розвитку нервової системи, регулює рівень інсуліну в крові, входить до складу фосфоліпідів печінки, допомагаючи транспортувати і розщеплювати жири.

 

Равлики — продукт унікальних властивостей

Ще кілька років тому ми не могли собі уявити, що на гастрономічному ринку з’явиться продукт, який за своїм складом корисних речовин, поживними компонентами стане займати лідируючі позиції.

Якщо говорити про хімічні характеристики, то цей продукт має низьку калорійність, а саме 90 кКал, що дорівнює його до дієтичного продукту. Велика кількість білка (протеїну), становить 21,2% від добової норми, при цьому відсутність холестерину, підіймає даний продукт на п’єдестал пошани.

Завдяки своїм складовим і хімічним характеристикам, молюски допомагають боротися з багатьма захворюваннями, а також призначаються лікарями, як профілактичний засіб.

Слиз молюсків повсюдно використовується в косметології. До її складу входить:

  • муцин — білок, що допомагає в регенерації шкіри, загоєнню ранок, стимулює вироблення колагену;
  • алантоїн — бере участь в регенерації клітин шкіри;
  • колаген — робить шкіру пружною;
  • еластин — бере участь в загоєнні ран, надає пружності, містить неполярні кислоти, які допомагають регулювати жирові клітини;
  • гліколева кислота — насичує вологою, вітамінами, живить;
  • антибіотики — захищають від патогенного впливу;
  • вітаміни А, С, Е — живлять, зволожують, насичують шкіру корисними речовинами.

Ще одним плюсом молюсків є те, що вони не несуть шкоди для організму людини. Крім індивідуальної чутливості до компонентів, але лікарі стверджують, що ще не встановлені випадки таких ушкоджень.

Дієтологи всього світу рекомендують цих молюсків включити в повсякденний раціон людям з діабетом, вагітним жінкам, підліткам, з недостатком кальцію, порушенням роботи нирок, печінки.

 

Відлуння минулого

Чим корисні равликиПерші згадки про лікувальні властивості молюсків, з’явилися ще в Стародавній Греції. Пліній Старший — діяч, енциклопедист того часу, рекомендував всім лікувати проблеми зі шлунком, легкими, печінкою, саме відварами, настоями і м’ясом з равликів. Уже тоді простежувався чіткий зв’язок і користь від вживання цього продукту.

Після тривалого забуття, равлики знову завойовують популярність, міцно закріплюючись у всіх життєво важливих галузях, пройшовши шлях від їжі бідняків до вишуканого делікатесу для гурманів.

 

 

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму