Блог

> Блог

У Вас є чудова можливість придбати оптові партії равликів і продуктів, створених з них, а також ознайомитися з цікавою і корисною інформацією щодо приготування, розведення, харчування і утримання молюсків. У розділі «рецепти» ви знайдете вишукані рецепти світової кулінарії для приготування равликів, а також все про правильне очищення, зберігання равликів і продуктів вже приготованих з них. Які соуси, маринади і спеції використовуються в процесі приготування унікальних і вишуканих страв з делікатесного молюска, Ви знайдете в цьому розділі.

 

Все про равликів, їх видах, звичках, особливостях та дуже цікаві факти про молюсків, а також їх використання в самих різних напрямках і галузях знаходяться в розділі «інформація». Про новітні дослідження, проведені в області вивчення молюсків, цікаві біологічні статті про будову і життєвий цикл, Ви зможете прочитати на цей сторінці. Тут ми дамо декілька порад з утримання та розведення, поділимося нотатками і спостереженнями, а також розповімо про тенденції розвитку равликового фермерства в сусідніх країнах і в усьому світі.

Приїзди гостей, акції та вигідні пропозиції, постійно висвітлюються в розділі «новини». Найрізноманітніші статті та матеріали, що розповідають про життя равликів, на нашій фермі розміщуються в цьому розділі. Поділитися своїми враженнями про всю надану інформацію на нашому сайті, задати всі питання, Ви зможете в коментаріях під кожною статтею, в соцмережах або поштою. Ми будемо раді відповісти на всі поставлені питання і надати Вам інформацію.

Швидке замовлення

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар та заповніть контактну форму