Швидке замовленя

Щоб швидко зробити замовлення, виберіть товар і заповніть товарну форму!

Заморожені ескарго

Заморожені ескарго від «Snails House»

 У світовій кулінарії існує величезна кількість рецептів приготування равликів. У Вас є унікальна можливість заощадити багато часу. «Snails House» пропонує Вам купити оптові партії вже приготованих і заморожених равликів за найкращими рецептами світової кулінарії. Вам не доведеться чистити і промивати равликів – Ми це все зробили за Вас. «Snails House» збирає і готує равликів тільки на власній фермі, розташованій в екологічно чистій місцевості. Для їх приготування ми використовуємо найякісніші та натуральні продукти.

Helix Aspersa Maxima заморожені эскарго

Заморожений ескарго helix aspersa maxima

Вага: 5 кг-необмежено

Упакова: поліетиленовий пакет, картонний ящик.

Склад:  Філе равликів Helix Aspersa Maxima, масло, біле вино, перець, сіль, петрушка, кріп, морква, селера, часник, цибуля.

Helix Aspersa Muller заморожені эскарго

Заморожений ескарго helix muller

Вага: 5 кг-необмежено

Упакова: поліетиленовий пакет, картонний ящик.

Склад:  Філе равликів Helix Aspersa Muller, масло, біле вино, перець, сіль, петрушка, кріп, морква, селера, часник, цибуля.

Helix Pomatia заморожені эскарго

заморожені виноградні равлики

Вага: 5 кг-необмежено

Упакова: поліетиленовий пакет, картонний ящик.

Склад: Філе равликів Helix Pomatia, масло, біле вино, перець, сіль, петрушка, кріп, морква, селера, часник, цибуля.

Купити заморожені виноградні равлики оптом

 Ферма «Snails House» займається вирощуванням та збиранням равликів виду Helix Aspersa Maxima, Helix Aspersa Muller та Helix Pomatia. Перед приготуванням молюски проходять кілька етапів ретельного біологічного очищення. В процесі обробки ми проварюємо їх і видаляємо кишечник. Потім вже підготовлене і очищене філе надходить до приготування. Для створення вишуканих шедеврів кулінарії трудяться професійні кухарі. Коли делікатеси готові, ми заморожуємо їх при температурі -18 градусів і розфасовуємо в спеціалізовані контейнери для транспортування. У нашому асортименті Ви знайдете ескарго приготоване за традиційними і оригінальними рецептами. Купуючи оптові партії ескарго у нас, Ви отримуєте реальну можливість зменшити витрати часу і грошей на приготування унікальних делікатесів, не втрачаючи при цьому якості.  

Детальніше

Оставить отзыв

avatar
wpDiscuz

Схожі товари

Останні новини

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: